Servisní služby

Profesionální servisní služby

Aby váš vůz ŠKODA dlouho vydržel, musím mít pravidelnou profesionální údržbu. V našem servisu proto používáme nejmodernější diagnostické a technické vybavení. Preferujeme používání ŠKODA originálních dílů a všichni servisní technici pravidelně absolvují technická školení ŠKODA.

Ochotně Vás přivítají kvalifikovaní servisní technici, kteří Vám fundovaně poradí, pomohou. U nás můžete mimo jiné využít předání vozu do servisu prostřednictvím Přímého příjmu, kdy si můžete Váš vůz prohlédnout i zespoda.

Naše nabídka služeb zahrnuje komplexní služby, které váš vůz v průběhu let potřebuje.

Servisní prohlídky

Abyste váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera ŠKODA. Informaci o servisních intervalech vozů ŠKODA naleznete v servisní knížce, nebo návodu k obsluze vozidla, které jsou nedílnou součástí palubní literatury vašeho vozu ŠKODA.

Příprava na STK a měření emisí

Připravíme vaše vozidlo na technickou kontrolu a měření emisí. V případě nutnosti autorizovaný servisní partner ŠKODA odstraní po dohodě s vámi všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je váš automobil dokonale připraven.

Výměna oleje

Váš autorizovaný servisní partner ŠKODA vám pravidelně vymění olej a olejový filtr, aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost. ŠKODA AUTO doporučuje ŠKODA Originální olej.

Sezónní akce

Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravuje váš autorizovaný servisní partner ŠKODA pravidelně sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

Služby navíc

Nechcete se zdržovat předáváním do servisu a potom složitou cestou zpět? Máme pro vás elegantní řešení. Při objednání do servisu poptejte tzv. Pickup service – vyzvednutí vás, nebo vašeho vozu. Variant je několik. Naopak máte-li více času, využijte u nás bezplatný Přímý příjem. Servisní technik vám ukáže v příjemném prostředí Přímého příjmu a probere s vámi detailně stav vozu. Sami se pak rozhodnete, které závady chcete odstranit.

Opravy vozů po nehodě

Provádíme karosářské a lakýrnocké práce, opravy nebo výměny čelního skla. Při opravách vozu po nehodách postupujeme dle technologických postupů stanovených výrobcem ŠKODA a používáme ŠKODA Originální díly. To je důležité nejen pro Vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty Vašeho vozu.

Montáž originálního příslušenství

Nabízíme vám odbornou montáž produktů ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství jako například střešních transportních systémů, mechanického zabezpečení řazení, tempomatu, autoalarmu, tažného zařízení atd. Naši mechanici provedou montáž příslušenství na vysoké profesionální úrovni a v souladu s předpisy stanovenými výrobcem.

Servis klimatizace

Nabízíme vám kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. Všechny práce provedeme přesně podle předpisů výrobce a použijeme nejmodernější zařízení doporučené výrobcem. V případě potřeby provedeme doplnění chladicího média či vyčištění klimatizace speciálním přípravkem.

Geometrie náprav vozidla

Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik vašeho vozu. Proto vám nabízíme zaměření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

Servis karoserie a laku

Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraní váš autorizovaný servisní partner ŠKODA, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím ŠKODA Originálních dílů. To je důležité nejen pro vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty vašeho vozidla.