škoda pojištění

Co je ŠKODA Pojištění?

ŠKODA Pojištění je novým členem rodiny značkových produktů ŠKODA AUTO. Jedná se o komplexní pojištění automobilu, které klientům nabízí ještě vetší komfort v případě řešení neočekávaných událostí a zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění vašeho automobilu. Navíc zákazník získá rozsáhlé doprovodné služby, které mají za úkol minimalizovat negativní dopad situace na něj. V dnešní době již klient nechce a především nemá čas vyplňovat papíry pro pojišťovnu, my mu nabízíme řešení v podobě ŠKODA Pojištění.

 

Jaké jsou výhody ŠKODA Pojištění?

  • zvýhodněné sazby v autorizované servisní síti ŠKODA
  • výhodný koncept Domovského servisu
  • pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem nebo zvěří při škodě do 100 tis. Kč bez spoluúčasti
  • náhradní vozidlo až na 20 dní (po dobu nepojízdnosti) resp. 60 dní při odcizení vozu
  • kvalitní úrazové pojištění řidiče vozidla • přímá likvidace (při nezaviněné nehodě není nutné komunikovat s cizí pojišťovnou)

Asistenční linka ŠKODA Pojištění

Na NONSTOP linku: +420 283 002 800 se můžete obracet v případě, že potřebujete využít asistenční služby, oznámit pojistnou událost, informovat se o vaší pojistné smlouvě nebo zažádat o změnu osobních údajů.

100% Pojištění

Nejrychlejší bonus na trhu Pojištění živlu, poškození zvířetem a střetu se zvířetem Pojištění poklesu hodnoty vozu v čase GAP První škoda bez vlivu na bonus

100% Péče

Nonstop asistenční služby Náhradní vůz až na 60 dní Úspora času při řešení pojistné události Výhodný koncept Domovského servisu

100% Jistota

Úrazové pojištění řidiče s rentou Odtah do domovského servisu zdarma Garance neměnnosti ceny po celou dobu trvání Minimalizace dopadu škodné události na klienta

BALÍČEK POJIŠTĚNÍ STANDARD

Balíček pojištění STANDARD obsahuje kromě havarijního pojištění a povinného ručení s padesátimilionovým limitem například i pojištění škod způsobených živly, poškození zaparkovaného vozu zvěří, asistenční služby, nebo poskytnutí náhradního vozidla na 10 dnů.

BALÍČEK POJIŠTĚNÍ PLUS

Balíček pojištění PLUS obsahuje kromě havarijního pojištění a povinného ručení se stomilionovým limitem i pojistku na škody způsobené živly, střetem se zvěří a mnoho dalších benefitů. Super bonusem je ale Pojištění GAP, které kryje riziko poklesu hodnoty vozidla v čase. Při totální škodě nebo odcizení tak získáte dostatečné finance na koupi nového vozu

GAP-100% pojištění

Víte, že běžné havarijní pojištění vám v případě odcizení vozu nebo totální havárie pokryje jen aktuální časovou cenu ojetého vozidla v době události? A měli byste raději v takové situaci dostatečný základ pro koupi nového vozu namísto ojetého? Pak pro vás máme řešení, která přináší pojistné plnění až ve výši původní plné ceny vozidla: pojištění GAP.

Zjistit více ...

Asistent-váš přítel na cestách

ŠKODA Financial Services přináší svým klientům možnost využívat při svých cestách doma i v zahraničí ŠKODA Financial Services Asistenta. Jeho úkolem je poskytování právních informací klientům, zajištění administrativně-právní asistence a poskytování komplexního servisu v oblasti pojištění právní ochrany.

Zjistit více ...

Pojištění platebních povinností

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) jsme pro vás připravili pojištění platebních povinností. V jeho rámci máte sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu. Pojištění splátek vás bude chránit pro případ pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání.

Zjistit více ...

Kde platí ŠKODA Pojištění?

Pojištění se vztahuje na pojistné události, které během trvání pojištění nastanou na území Evropy včetně Turecka s výjimkou Běloruska, Moldávie, Ruska a Ukrajiny.